Yasal Uyarı

Sitemizde yer alan tüm bilgi ve materyaller bilgi verme amaçlı olarak hazırlanmıştır. Sitemizde yer alan hiçbir bilgi yasal danışmanlık hizmeti niteliğinde değildir. Unutulmamalıdır ki, sitemizde verilen bilgiler yürürlükte olan yasal gelişmelerin son halini yansıtmayabilir. Sitemizde yer alan açıklamalar, konuyla ilgili genel hukuki görüşlerimize ilişkin olup, herhangi bir somut soruya yanıt içermemektedir. Bu nedenle, somut olarak yaşadığınız hukuki sorunlarla ilgili olarak, herhangi bir hak kaybına uğramamak için lütfen bir meslektaşımızdan görüş alarak hareket ediniz.

Hazırladığımız web sitesinde sunduğumuz görüşler kişisel hukuki görüşlerimiz olup, sitemizde yer alan hiçbir görüş ve açıklamamızın herhangi bir biçimde, bir hukuki sonucun gerçekleşmesini taahhüt olarak nitelendirilemez. Ziyaretçiler, sitede sunulan bilgilerin doğru olmadığını veya bu bilgiler nedeni ile zarar gördüklerini iddia edemezler. Kayaçağlayan Avukatlık Bürosu, bu sitenin içeriği veya ziyaretçilerin bu sitede verilen bilgilere dayanarak gerçekleştirdikleri hareketlerden dolayı hiçbir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmez.

Bu site ve içerdiği bilgiler kesinlikle avukat-müvekkil ilişkisi kurmak amacı ile tasarlanmamış olup, sitemiz ve içindeki bilgiler, Türkiye Barolar Birliği’nin reklamla ilgili Mesleki Kuralları ve ilgili mevzuatına bağlı kalınarak ve reklam yasağına uygun olarak hazırlanmıştır. Bu site, Avukatlık Meslek Kuralları çerçevesinde düzenlenmiş olup, iş veya buna benzer bir kazanım talep etmek ve/veya reklam amaçlı olarak kullanılamaz.

Sitemizi kullanan tüm ziyaretçiler bu koşulları kabul etmiş sayılırlar.

Bu sitedeki tüm bilgi ve dosyaların mülkiyeti Kayaçağlayan Avukatlık Bürosu’na aittir. Fikri Mülkiyet Hakkı dahilindeki yazılı bilgiler ve belgeler yazılı iznimiz olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve kullanılamaz. Büromuz açıkça ve yazılı şekilde izin vermediği sürece, bu sitede yeni linkler açılması ve/veya bu siteye link yaratılması kesinlikle yasaktır.

Ziyaretçilerimizin internet sitemizi etkin bir şekilde kullanabilmesi için gerekli olan ve geçici süreyle saklanan çerezler kullanılabilmektedir. İlgili çerezler oturumun sona ermesi üzerine otomatik olarak silinmektedir.

Saygılarımızla.